Podwórkowe Sny- „Pod Zielonym Drzewkiem”

Grupa osób pozujaca do zdjęcia światecznego na dwirzu

Projekt „Podwórkowe sny – Aktywizacja i animacja lokalna mieszkańców obszaru rewitalizacji miasta Żyrardowa” dobiega końca. Został nam czas podsumować oraz przygotowania reportażu z naszych działań, który upublicznimy jeszcze w tym roku.

Ostatnim działaniem w tym projekcie było wydarzenie „Pod Zielonym Drzewkiem”, które odbyło się w ubiegłą sobotę. Przyznajemy, że mróz i zimny oddech Grudnia poczuliśmy bardzoooo. Było to wspaniałe doświadczenie z wieloma atrakcjami. Spotkaliśmy mnóstwo fantastycznych ludzi, pogodnych, nieśmiałych, bacznie nas obserwujących i tych, którzy ze szczerym zdziwieniem pytali „co my tu robimy”. Nasz odpowiedź to: chcemy zmieniać świat ten daleki i ten bliski, ten wokół nas i ten, co kryje się w sercu każdego człowieka.

Ze swojej strony chcemy też bardzo podziękować WOLONTARIUSZOM z Żyrardowskiego Centrum Wolontariatu, którzy nas wspierali i rozumieli, jak ważną czynnymi sprawę na rzecz mieszkańców. Chcemy też podzielić się naszymi obserwacjami i refleksjami lecz o tym, nieco później.

Dziękujemy WSZYSTKIM za wsparcie i uczestnictwo w tym projekcie.

Rewitalizujemy ŻyrardówŻyrardówLucjan Krzysztof Chrzanowski – Prezydent Miasta ŻyrardowaMiędzypokoleniowa rewitalizacja społeczna Żyrardów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *