Dzisiaj mieliśmy przyjemność spotkać się z uczniami z ZSP Bartniki i opowiedzieć o naszych planach na najbliższe 4 miesiące
. Podzieliliśmy się również historią powstawania naszej polityki młodzieżowej. Przedstawiliśmy czym ona jest, jak powstała i dlaczego jest ważna dla młodych ludzi w naszej gminie
Dziękujemy wszystkim za uwagę- to dla nas ogromna motywacja do dalszych działań!
Przypominamy, że już za miesiąc widzimy się na DISCO BEZ BARIER
